Background

KURUMSAL

Kalite Güvence


Blok plaka, hemde müşterilerin taleplerine göre ebatlı üretimlerimiz tesisimizde gerçekleşmektedir. Yapılan üretimlerde müşterinin memnuniyeti esas alınarak gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Tesis stoklarımızda yeterli miktarda Mocca Gold, Mocca Silver, Botaccino, Siyah Maraş, Emperador, Hani Bej taşları bulunmaktadır. Geniş teknik kadromuz ve başarılı ARGE ekibimizle sipariş durumuna göre ocaklarımızda mevcut olmayan özel taş çeşitlerini de pazarlardan blok halinde getirip ebatlayarak hazır duruma getirmekteyiz.Yurt içinde 3.Havalimanı, Van Rescate Hotel, Ankara Aile Bakanlığı, İstanbul Ertuğrul Tekke Cami, K.Maraş Abdülhamid Han CamiŞanlıurfa Sheraton Hotel, Şanlıurfa Manici Hotel gibi önemli projelere imza atarak kalitemizi mermer sektöründe kanıtlamış bulunduk. Aynı zamanda Katar, Yunanistan, Yeni Zelanda, Kore, Filistin, Bahreyn, İsrail gibi ülkelere gerçekleştirdiğimiz ihracatlarla Dünya` ya açılma başarısını gösterdik.

Yıllardır teknolojiyi yakından takip eden özelliğini koruyan Dicle Mermer, üretim tesisini son teknoloji İtalyan ve Türk makineleriyle donatmıştır. Makine parkuruna yaptığı yatırımlarla Ar-Ge`ye verdiği önemi bir kez daha vurgulamaktadır.

Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri işleyerek yaşam alanlarında kullanıma sunan Dicle Mermer, üretim sürecinde enerjiyi etkin bir şekilde değerlendirerek doğaya daha az zarar veren yatırımlar gerçekleştirmektedir.